Turite erdvės tobulinimui? Įleiskite saulės šviesos...

 

RoofLITE yra kokybiškas stogo langas už puikią kainą

RoofLITE stogo langai apima šešių pagrindinių dydžių asortimentą. Pažangios stalystės technologijos, tiksli vidaus kontrolė ir visapusiški testai (pvz., nepriklausomoje testavimo laboratorijoje IFT Rosenheim) sukuria tikrai puikų langą už tikrai puikią kainą! Visi langai yra pagaminti iš rūpestingai parinktos Šiaurinės pušies medienos. Langai yra impregnuoti antiseptikais siekiant užtikrinti jų ilgaamžiškumą, ir parduodami jau padengti aukštos technologijos kietu laku, suteikiančiu gerą išvaizdą ir atsparumą.

 

Fantastiškas energiją taupantis stiklo paketas

EnergyPX argono pripildytas stiklo paketas padeda taupyti energiją. 24 mm termopaketas su energiją sugeriančia plėvele suteikia puikią 1,1 U-reikšmę stiklo paketui ir 1,5 visam langui (DIN standartas). RoofLITE EnergyPX užtikrina iki 10 % didesnį dienos šviesą praleidžiantį plotą nei kiti panašūs gaminiai dėka Slimline tipo išorinių profilių.

 

Išsamios instrukcijos interneto tinkle

www.rooflite.com yra gamintojo internetinė svetainė su išsamiomis instrukcijomis profesionaliems meistrams ir įgudusiems savamoksliams. Svetainėje galite peržiūrėti „žingsnis po žingsnio“ montavimo instrukcijas. Jomis lengva naudotis, ir jos suskirstytos į tris skyrius: „Planavimas“, „Montavimas“ ir „Priežiūra“. Apsilankius svetainėje, lengva pradėti darbus. Visas montavimo instrukcijas galite parsisiųsti, kad visada būtų po ranka planuojant ir atliekant darbą. Kiekvieno lango pakuotėje taip pat yra detali montavimo instrukcija.

 

Lengvas montavimas

Galima pamanyti, jog stogo lango montavimas yra sunki užduotis. Tačiau su RoofLITE nėra ko per daug nerimauti. Tiesiog sekite instrukcijas, įdėtas lango pakuotėje, arba pažiūrėkite gamintojo techninės pagalbos svetainę, esančią www.rooflite.com čia Jūs netgi rasite vaizdo įrašus, kurie pademonstruos jums, kaip nuosekliai atlikti montavimo darbus. Nustebsite, kaip tai paprasta.

 

Lengvai montuojama tarpinių sistema

RoofLITE turi lengvų, nerūdijančių tarpinių sistemą, užtikrinančią 100 % vandeniui nepralaidžią jungtį tarp lango ir stogo. Pakuotėje yra sudėtos visos lango montavimui reikalingos detalės. Tarpinių sistemą galima naudoti stogo dangoms, kurių aukštis iki 90 mm. Langus galima montuoti esant stogo šlaitų nuolydžiams nuo 15° iki 90°.

 

RoofLITE aksesuarai

Kaip RoofLITE stoglangio priedą dabar galima įmontuoti tamsiai mėlynas bei pilkas pakeliamas užuolaidėles. Jas galima įsigyti iš mūsų pagal sekančius kodus kiekvienam dydžiui. Be to, RoofLITE langai suderinami su eile VELUX aksesuarų, įskaitant pakeliamas langines SCL ir SML tipų, kurios užtikrina puikiausią Jūsų stoglangio apsaugą.