veliavu-stiebaiKam reikalingi vėliavų stiebai?

- tai efektyvi prekės ženklo ar produkcijos reklamos priemonė (plazdanti vėliava labiau pritraukia dėmesį nei stacionari reklama) - tai puiki priemonė įvaizdžiui formuoti - tai galimybė išsiskirti - tai pigiau, nei stacionari reklamos konstrukcija - tai galimybė greitai ir dažnai keisti reklamą - tai galimybė maloniai nustebinti, pagerbti svarbų svečią, iškeliant jo šalies vėliavą - tai elegantiškas eksterjero elementas - tai valstybinių, visuomeninių, tarptautinių organizacijų atributas, paplitęs pasaulio praktikoje - tai patriotiškumo išraiška – švenčių metu čia puikuojasi valstybinė ar miesto vėliava.

 

Kodėl verta rinktis stiebus iš stiklaplasčio?

- atsparūs mechaniniam poveikiui (vientisa stiklaplasčio konstrukcija lengvai atlaiko 25 m/s greičio vėją) - lengvi (atsižvelgiant į stulpo ilgį, jie sveria tik 16-42 kg). Dėl to paprasta juos priežiūrėti, transportuoti, tvirtinti - lankstūs – atremia dalį vėjo gūsio jėgos, todėl vėliava yra veikiama mažesnės jėgos. Taip ilgiau išsaugoma pradinė vėliavos išvaizda - nelaidūs elektrai - nerūdija - nereikia dažyti, nes visa stiklaplasčio masė, iš kurios jie pagaminti, yra spalvota - stiebo paviršius yra lygus, todėl plazdanti vėliava ne taip greitai susidėvi dėl trinties į stiebą.

 

Kodėl verta rinktis stiebus iš UAB “Darus”?

- UAB “Darus” prekiauja didžiausio (3 gamyklos gamina vėliavų stiebus) ir labiausiai patyrusio vėliavų stulpų gamintojo gaminiais. Pagal skandinavų technologiją stulpai pradėti gaminti prieš daugiau, nei 40 metų. Tai leido sukaupti neįkainojamą patirtį - UAB “Darus” darbuotojai gali pastatyti vėliavų stiebus bet kurioje Lietuvos vietoje - UAB “Darus” siūlomų stulpų komplektai sudaryti iš visų stulpams pastatyti ir vėliavoms iškelti reikalingų tvirtinimo elementų.

 

Vėliavų stiebai

 

Pastatomi standartiniai vėliavų stiebai

Stiebo aukštis, m

Stiebo skersmuo, mm

Stiebo svoris, kg

prie pagrindo

prie viršūnės

4

113

65

19

6

120

23

7

25

8

27

9

29

10

140

37

12

50

 

Standartinė stiebų spalva – balta

 

Standartinis stiebo komplektas – stikloplasčio stiebas, išorinis vėliavos pakėlimo mechanizmas, tvirtinimo ankeris ir sidabro spalvos, svogūno formos viršūnė.

 

Vėliavų stiebų priedaiVėliavų tvirtinimas

Stacionarus vėliavos skersinis. Sumontavus stacionarų skersinį net ir nevėjuotą dieną Jūsų vėliava bus išskleista ir puikiai matoma. Skersinis gali lengvai suktis aplink vėliavos stiebą, tačiau norint pakeisti vėliavą, turėsite nuleisti stiebą.

 

Vėliavos pakėlimo mechanizmasVidinis vėliavos pakėlimo mechanizmas (lynas viduje). Standartiniuose vėliavų stiebuose vėliavos pakėlimo lynas yra stiebo išorėje. Tai nebrangus sprendimas, tačiau statant vėliavos stiebą neapsaugotoje teritorijoje rekomenduojame naudoti vidinį vėliavos pakėlimo mechanizmą. Lynas šiuo atveju yra stiebo viduje ir vėliava pakeliama nuimamos rankenos pagalba. Ištraukus rankeną vėliavos nebus galima taip paprastai nuleisti.

 

Vidinis vėliavos pakėlimo mechanizmas yra nesuderinamas su stacionariu vėliavos skersiniu.

 

Vidinis vėliavos pakėlimo mechanizmas su pakeliamu skersiniu. Norint naudotis abiem Pakeliamas skersinisaukščiau aprašytais priedais, reiketų pasirinkti ši komplektą. Tai specialus skersinis, kurį pakėlimo mechanizmo pagalba galima pakelti ir nuleisti kartu su vėliava.

 

Spalvoti vėliavų stiebai

Jums pagaidaujant galime pateikti ir spalvotus vėliavų stiebus. Jie gaminami pagal atskirą užsakymą, todėl užsakymo vykdymui reiketų numatyti šiek tiek daugiau laiko – bent 4-6 sąvaites.

 

Klientai kartais mūsų klausia – „Kuo skiriasi stiebai iš anoduoto aliuminio, nuo sidabro spalvos stiebų iš stiklaplasčio?“.

 

Spalvoti stiebaiVizualiai nenaudoti stiebai gal ir niekuo daug nesiskiria. Bet reikia nepamiršti, kad anoduojant aliuminį yra dengiamas tik jo paviršius. Anoduotas aliuminis yra gražus, tačiau labai jautrus bet kokiam mechaniniam poveikiui. Pažeidus anoduotą paviršių, aliuminis dėl atmosferos poveikio pradeda oksiduotis. Tuo tarpu slapvoti stiklaplasčio stiebai yra gaminami dažant visą masę, iš kurios gaminamas stiebas. Net ir pažeidus machaniškai stiebo paviršių, nepasimatys jokia kita spalva ir atmosfera nedarys jokio poveikio.

 

Ir tai nėra vienintėlis stiklaplasčios stiebų pranašumas prieš aliuminio stiebus. Kita labai svarbi stiebų savybė – tai jų lankstumas. Kuo lankstesnis vėliavos stiebas, tuo mažesnė vėjo jėgos dalis tenka vėliavai. Šiuo požiūriu stiklaplasčio stiebai yra ženkliai lankstesni už stiebus iš aliuminio.

 

Stiebų viršūnėsStiebų viršūnės

Standartinė vėliavų stiebų viršūnių forma – svogūno, o standartinė spalva – sidabro. Jūsų pageidavimu vėliavos stiebas gali būti ir su nestandartine viršūne:

 

Svogūno formos - auksinė Grybo formos – balta, juoda, raudona, auksinė, bronzinė.

Pasirenkant nestandartinę viršūnę, skaičiuojama papildoma kaina už kiekvieną užsakomą viršūnę.

 

Šviečianti viršūnėŠviečianti viršūnė

Tamsiu paros metu didelė lauko reklamos dalis yra neapšviesta ir neatlieka savo tiesioginės funkcijos. Šviesiu paros metu visuomet daugiau dėmesio sulaukia judančios reklamos, nei statiškos. Dabar jau galime pasiūlyti produktą, kurio dėka, Jūsų reklama neliks nepastebėta nei šviesiu, nei tamsiu paros metu. Plazdanti vėliava papuoš Jūsų organizacijos teritoriją ir bus aiškiai matoma visą parą.

 

Fasadinių vėliavų stiebai

Stiebo ilgis, m

Stiebo skersmuo, mm

Stiebo svoris, kg

prie pagrindo

prie viršūnės

3

120

50

10

4

14

 

Fasadinių vėliavų stulpai tvirtinami 75° arba 60° kampu.

Vėliavos