PADIDINTO SANDARUMO GREITAEIGIAI VARTAI

 

Naudojimas: patalpų viduje

 

Maksimalūs greitaeigių vartų matmenys: 4000 x 4000.

 

Aprašymas: Dynaco D-311 Cleanroom LF greitaeigiai vartai naudojami pramonės, prekybos bei sandėliavimo vidinėse patalpose, kur reikalingas didesnis sandarumas. Šie kompaktiški vartai puikiai apsaugo jūsų patalpas nuo drėgmės, dulkių ir purvo. Vartų atidarymo ir uždarymo greitis bei izoliacijos parametrai užtikrina sklandų krovimo technikos judėjimą, padidina darbuotojų komfortą, pagerina patalpos šilumines charakteristikas. Patentuota LF technologija bei dažnių keitiklis garantuoja tolygų ir lengvą greitaeigių vartų valdymą.

 

Garantija: 2 metai, kokybė: ISO 9001

 

vidaus-greitaeigiai-vartai

Standartinės spalvos: geltona, oranžinė, raudona, mėlyna, žalia, balta, juoda.

 

Atidarymo greitis: atsidarymo iki 2,0 m/s, užsidarymo 0,5 m/s.

 

Sandarumas: patentuotos šoninės kreipiančiosios bei “Bead” technologija garantuoja puikią izoliaciją bei taip užtikrina energijos taupymą.

 

Saugumas: uždanga pagaminta iš tvirto PVC audinio, o kreipiančiųjų uždangos iš galvanizuoto plieno. Infraraudonųjų spindulių fotoelementai bei belaidis judesio daviklis garantuoja saugumą.

 

Sklandi eiga: naujos dažnių keitiklių funkcijos dėka greitaeigiai vartai nuo šiol atsidaro ir užsidaro tolydžiau. Taip užtikrinamas minimalus detalių dėvėjimas ir ilgesnis naudojimo laikas.

 

Valdymo blokas: naujasis valdymo blokas turi automatinę diagnozės funkciją, tai naudotojams labai palengvina darbą.

Kreipiančioji

Kreipiančiosios vaizdas