HormannT30 sulaikančios ugnį Ugnį sulaikančios plieninės durys yra patikrintos ir sertifikuotos pagal DIN 4102-T5 ar DIN EN 1634-1 standartus. Bandymų metu per gaisrą šios durys remiantis vieninga temperatūros kreive turi mažiausiai 30 min. atlaikyti karštį iki 820 °C.

 

Priešgaisrinės durysT90 ugniai atsparios Taip pat ir ugniai atsparios plieninės durys yra patikrintos ir sertifikuotos pagal DIN 4102-T5 ar DIN EN 1634-1 standartus. Šios durys bandymų metu per gaisrą remiantis vieninga temperatūros kreive turi mažiausiai 90 min. atlaikyti karštį iki 1000 °C.

 

Nepraleidžiančios dūmų Apsaugos nuo dūmų durys yra patikrintos pagal DIN 18095 arba DIN EN 1634-3 ir turi turėti žemiau pavaizduotą durų apdailą bei durų uždarymo mechanizmą (TS 4000 standarto). Kitos sąlygos: apsauginės durys nuo dūmų montuojamos su profiliniu cilindru (taip pat galima ir su šerdele). Durų staktos apdailinės briaunos abiejose korpuso pusėse turi būti užlakuotos.

 

Garsą slopinančios Garsą slopinančios durys patikrintos pagal DIN ISO 717-1 standartą. Jos tiekiamos su vienu iš žemiau pavaizduotų durų sandarinimų. Nurodytos garso izoliacijos vertės yra laboratorinės 10 mm oro tarpo vertės nuo OFF iki apatinės durų plokštės krašto. Šios vertės negalioja durims su įstiklinimais, stabilia viršutine dalimi ir montuojant į akytą betoną. Skaičiuotina objekte pasiekiama garso izoliacija yra laboratorijoje nustatyta - 5 - dB vertė.

 

Aukštos garso izoliacijos durys (HS75, H16 S) yra pateikiamos su 2 nuleidžiamais pagrindo užsandarinimais ir atraminiu laikikliu su užsandarinimu. Dėl to pasiekiama garso slopinimo vertė iki 53 dB.

 

Durų staktaStakta: Hörmann plieninės durys standartinėje komplektacijoje tiekiamos su stabilia 2 mm storio sistemine kampine stakta su 30 mm įleidimu į grindis. Jos yra su sandarinimo profiliu ir privirintu mūro ankeriu. Be to, Jūs gausite taip pat ir visą sieną apimančią staktą.

 

Paviršius: Durų varčios ir staktos yra cinkuotos ir gruntuotos (milteliniu būdu) pilkai balta spalva (panašiai į RAL paletės 9002 spalvą). GKF staktą ar blokinę staktą su specialiomis tvirtinimo sistemomis.

 

Spyna: Serijiniu būdu Hörmann plieninės durys gaminamos su įleidžiama keičiama spyna pritaikyta profiliniam cilindrui pagal DIN 18250 standartą. Nuo įsilaužimų apsaugančios durys komplektuojamos su keleriopu užsklendimu ir papildomomis kaištinėmis skląstimis. Dviejų sąvarų duryse stacionari sąvara priklausomai nuo funkcijos viršuje arba apačioje apsaugota uždengiamu arba falcuotu užsklendimu.

 

Rankenų furnitūra: Serijiniu būdu Hörmann plieninės durys komplektuojamos su apvalaus profilio juodos spalvos (polipropileno) rankenomis su trumpa plokštele ir neišsukama spyna, taip pat su spynos įdėklu raktui su barzdele ir raktu. Nuo įsilaužimų apsaugančios durys komplektuojamos su saugia keičiama furnitūra, atitinkančia DIN 18257 ES1 klasės standartą (su trumpa plokštele) arba ES2/ES3 (su ilga plokštele).

 

Uždarymo priemonės: Apsauginės durys nuo ugnies ir dūmų iš esmės pagamintos taip, kad užsidarytų pačios. Vienvėrėse duryse tai kaip įprasta vyksta spyruoklės pagalba. Didelės ir sunkios vienvėrės durys, taip pat ir visos dvivėrės durys, apsauginės durys nuo dūmų ir durys su įstiklinimais komplektuojamos su durų pritraukėju (TS 4000).

 

Durų vyriaiVyriai: Hörmann plieninės daugiafunkcinės durys komplektuojamos su tvirtų vyrių komplektais. Priklausomai nuo durų dydžio durų sąvarai tenka 2 arba 3 vyriai. Keliant aukštus reikalavimus išvaizdai, vyriai gali būti gaminami ir iš nerūdijančio plieno (bet ne apsauginių durų nuo įsilaužimų modelis).

 

Durų apsaugaApsauginiai kaiščiai: Apsauginėse duryse nuo ugnies ir dūmų plieniniai apsauginiai kaiščiai vyrių pusėje užtikrina dar didesnį stabilumą gaisro atveju. Apsauginių durų nuo įsilaužimų modelyje pagal DIN ENV 1627 vyrių pusėje priklausomai nuo pasipriešinimo klasės kiekvienoje sąvaroje montuojama iki 5 masyvių plieninių kaiščių, apsaugančių nuo iškėlimo.