Rampų išlyginimo aikštelės, puikiai išlyginančios aukščių skirtumus

rampos-tiltelis

Pagal poreikius - su atlenkiamu arba išstumiamu tilteliu Hörmann rampų aikštelės – tai gerai apsvarstyti sprendimai, siekiant tiksliai išlyginti aukščio skirtumą tarp įvairiausių transporto priemonių krovimo platformų ir krovimo rampų. Taip galima krovinį įvežti į vilkiką arba išvežti iš jo, atliekant vienintelį horizontalų judesį. Tvirta plieninė konstrukcija su atsparia ir stabilia platforma užtikrina, kad netgi iš vilkiko, kuriame netolygiai paskirstytas svoris, bus galima lengvai perkelti krovinį.

 

Patikima hidraulinė sistema su 2 hidrauliniais cilindrais ir vienu cilindru tilteliui pritaikyta įvairioms situacijoms, lengvai valdoma, o svarbiausia – saugi, nes šios rampų aikštelės hidrauliniuose cilindruose sumontuoti automatiniai avarinio sustabdymo vožtuvai. Jie žaibo greitumu užfi ksuoja rampos aikštelę! Tai svarbu, jei vilkikas per anksti nuvažiuoja, kai ant platformos dar yra krovinių. Privalumas: Hörmann rampų aikštelės iš karto sujungtos kabeliais ir pristatomos kartu su kabelių komplektu paruoštu sujungimui su valdymo įrenginiu ir hidraulika.

 

Pasikonsultuokite, kokia sistema Jūsų situacijai būtų pati efektyviausia.

Atkreipkite dėmesį, kad rampos išlyginimo aikštelės ilgis priklauso nuo 3 faktorių:

  1. vilkiko krovinio platformos aukščio;
  2. rampos aukščio;
  3. leistino naudojamos transporto priemonės polinkio kampo.
     

HLS-2 rampos aikštelė su atlenkiamuoju tilteliu

Standartinis HLS-2 su 405 mm ilgio atlenkiamu tilteliu puikiai tinka daugeliui krovimo situacijų. Rampos aikštelės HLS-2 su atlenkiamu tilteliu tinka ir ypač sunkiems kroviniams, kokie pasitaiko pavyzdžiui popieriaus perdirbimo pramonėje. Esant poreikiui, galima pristatyti šią praktikoje pasiteisinusią plieninių lankstų konstrukciją, skirtą iki 180 kN nominalios apkrovos. Šis tipas pasižymi plačiai išdėstytais, ypatingai stipriais vyriais. Kadangi atlenkiamojo tiltelio vyrių konstrukcija atvira, juose nesikaupia nešvarumai, pvz. medienos skiedros ir pan.

 

Veikimo principas: Transporto priemonei privažiavus, atidaromi sandėlio vartai. Elektrinė hidraulinė sistema nustato platformą aukščiausioje padėtyje ir tiltelis automatiškai atsilenkia . Tuomet platforma nusileidžia, kol tiltelis atsiduria ant krovimo pagrindo. Dabar galite saugiai ir greitai pakrauti ir iškrauti krovinį.

 

rampos-islyginimo-tiltelis

 

HTL-2 rampos aikštelė su išstumiamu (teleskopiniu) tilteliu

Būdingas Hörmann rampos aikštelei HTL-2 požymis - tiltelis su 500 ar 1000 mm išstūmimo ilgiu. Centimetrų tikslumu išvažiuojantis tiltelis suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti krovimo plotą. Tai ypač svarbu, kai vilkikas prikrautas iki pat priekabos galo ir jame lieka tik minimalus laisvas plotas. Kraunant užšaldytus produktus rekomenduojamas 1000 mm ilgio tiltelis. Visų pirma tuomet, kai rampos aikštelė sumontuojama už vartų, kaip, pavyzdžiui, DOBO-sistemoje atsidaro ilgas padavimo mechanizmas, kurio pakanka jungiamajam ir krovos paviršiams. Jis taip pat tinka krovoms darbams iš šono.

 

Privalumai Atskirais valdymo mygtukais išstumiamą tiltelį galima tikslingai ne tik išstumti, bet ir įstumti. Paprasto impulso valdoma rampos aikštelė baigus krauti automatiškai sugrįžta į pradinę padėtį.

 

Teleskopinis-rampos-tilteli