Visas krovimo elementasRampos-namelis

Rampų nameliai statomi prieš sandėlį. Tai reiškia: galite išnaudoti visą sandėlio plotą iki išorinių sienų. Hörmann rampų nameliai – tai geras sprendimas tuomet, kai sandėliuose neįmanoma įrengti vidinių aukščio išlyginimo aikštelių arba kai nėra galimybės privažiuoti po rampa.

 

Visą krovimo šliuzo kompektą sudaro:

  • Rampos namelis su rampos aikštele;
  • Sienų ir lubų danga;
  • Krovimo anga su vartų sandarinimo rankove.

 

Pagrindas

Pakyla sudaro rampos namelio pagrindą. Rampų aikšteles HLS-2 ar HTL-2 su “duobės modeliu“ galima itin greitai paruošti naudojimui. Erdvė po rampos aikštele suteikia galimybę po ja pastumti nuleistą krovininio transporto bortą.

Standartiniai Hörmann rampos nameliai visiškai cinkuoti.Panaudojant reguliuojamo aukščio atramas, galima pakylos lygį priderinti papildomai (pvz., pagal pastato nusėdimą). Pertvarkant pastatą ar persikeliant pristatomuosius rampos namelius galima lengvai išmontuoti ir vėl sumontuoti.

 

Prekių krovimas jas apsaugant

Krovimo šliuzus rekomenduojama naudoti kartu su vartų sandarinimo priemonėmis, ypač kai kraunamos temperatūros pokyčiams jautrios prekės. Be to, krovininės transporto priemonės gali privažiuoti tiek 90° kampu, tiek ir iš šono smailiu kampu. Pristatomi rampos nameliai yra pristatomos kaip pavieniai vienetai arba kaip linijinė įranga. Taip pat galima pristatyti ir pakylų papildymus įrengimui pjūklo dantų forma 30, 45 arba 60° kampais, kad atsirastų daugiau erdvės manevrams.

Rampos-namelis-bendras