Hörmann vartų sandarinimo įranga (sandarinimo rankovė)

 

Vartu-sandarinimo-rankoveVisuomet gerai saugomi Hörmann vartų sandarinimo įranga saugo kraunamas prekes nuo nepalankių oro sąlygų, taupo energiją, neleidžia susidaryti skersvėjui, tuo apsaugodama Jūsų personalą nuo nedarbingumo dėl ligos. Kombinuojant ją su rampų aikštelėmis, nereikia papildomų stogelių ir statinių priešais rampas.

 

Hörmann vartų sandarinimo rankovės iš brezento tinka įvairių dydžių vilkikams ir todėl jos yra universaliai naudojamos. Aukštos kokybės stogo ir šonų brezentas, sumontuotas ant cinkuotų rėmų, užtikrina stabilią, lanksčią ir neplyštančią konstrukciją.

 

Brezentas ir rėmų dalys gaminamos kaip lengvai montuojami susukami atskiri elementai. Todėl šios įrangos keitimas nesukelia problemų ir yra nebrangus.

 

Kreipiamųjų svertų ar žirklinių svertų konstrukcija Valdymo svertai ar žirkliniai svertai jungia priekinį ir galinį rėmą. Jie lankstūs ir sušvelnina susidūrimą. Net ir nevisiškai tiksliai privažiavus jie efektyviai sušvelnina susidūrimą. Ypač stabili žirklinių svertų konstrukcija tuo metu paraleliai įspaudžiama, o baigus krauti ir vėl ištempia dangą. Rėminė konstrukcija su žirkliniais svertais suteikia galimybę nukrypti nuo įvažiavimo kelio.

 

Stogo ir šonų brezentas Šonų brezentas turi būti ne tik lankstus, tačiau ir pakankamai tvirtas. Hörmann to pasiekia atitinkamai pagal modelį arba naudojant atitinkamą specialią brezento medžiagą (monofi lamentą) arba į brezentą integruojant linges. Gerai matomos įvažiavimo juostos vairuotojui palengvina įvažiavimą.

 

Viršutinė ir šoninė danga Su aukštu dažniu suvirintu apvaliuoju strypu, skirtu paprasčiausiai įstumti į sandarinimo profi lį. Viršutinė danga su nutekamuoju lataku.

 

Tvirta standartinė versija: Vartų sandarinimas, tipas DS

Vartu-sandarinimas-DS

 

Gera investicija dažnai naudojant: Vartų sandarinimas, tipas DT

Vartu-sandarinimas-TD

 

Dydis nustatomas pagal vilkiką!

 

Jūsų vartų sandarinimo dydis nustatomas ne pagal vartus, o pagal vilkiką!Vartu-rankoves-parinkimas

 

Paklauskite savęs:

  • Kokio dydžio vilkikai privažiuoja?
  • Ar prie tos pačios iškrovimo vietos privažiuoja skirtingų dydžių vilkikai?
  • Kokios prekės kraunamos?

 

Gerai apsvarstę nustatykite reikiamą priekinės angos dydį. Tik tokiu atveju Jūsų sandarinimas bus optimalus. Standartinis plotis: 3350 / 3500 mm Standartinis aukštis: 3500 / 3750 mm

 

(Važiuojamosios dalies modelis 4500 mm aukščio). Idealus atvejis: vartų sandarinimas 850 mm aukštesnis ir 1000 mm platesnis nei vilkikas. Ilgas stogo brezentas ir mažuose vilkikuose užtikrina gerą sandarinimą, tačiau aukštose transporto priemonėse jis kabo ant krovimo angos. Idealu: maždaug 150 mm sutapimas. Teisinga brezento pločio ir gylio kombinacija užtikrina optimalų sandarinimą. Hörmann praktikuojamas vartų sandarinimo rankovės gylis (500 mm) pasiteisino praktikoje. Klientų pageidavimu galime pristatyti ir tipo DS, 600/ 900 mm gylio vartų sandarinimą. Montuojant vartų sandarinimą, vartų anga negali būti platesnė nei vartų sandarinimo plotis minus 200 mm.

 

Pripučiami vartų sandarinimai Oro pagalvėmis apsuptas sunkvežimis

 

Aukšta kokybė Ilgalaikiškumas Pripučiamas Hörmann vartų sandarinimas puikiai prisitaiko prie įvairių vilkikų dydžių. Todėl jis puikiai užsandarina ir neleidžia išorės temperatūrai patekti į sandėlį. Šios vartų užsandarinimo priemonės ypač rekomenduojamos naudojant DOBO sistemą šaldymo patalpoms ir kai krovos darbai užtrunka ilgesnį laiką.

 

Sistemos privalumas Tik vilkikui privažiavus ventiliatorius pripučia aplink priekabą atsiradusį vartų sandarinimą ir taip per keletą sekundžių visiškai užsandarina krovimo patalpą. Baigus krauti ir išjungus ventiliatorių, įtempiamųjų lynų ir priešinių svorių dėka iš pagalvių lygiai taip pat greitai oras vėl išeina. Važiuojamosios dalies modeliai suteikia galimybę netrukdomai įvažiuoti į pastatą nepripūtus pagalvių.

 

Dviguba nauda Mažos oro angos pagalvių apačioje užtikrina nuolatinį slėgį. Tuo pačiu metu nupučiamas ant sunkvežimio esantis vanduo.

 

Stogo ir šoninė danga Iš šilumą izoliuojančių plieninių panelių, 20 mm storio, pasirinktinai baltas aliuminis (panašus į RAL 9006) arba pilkai baltas (panašus į RAL 9002), su anoduotais kampiniais profiliais iš aliuminio, nuapvalintomis švelniomis linijomis.

 

Lanksčios priekinės juostos 2 sluoksnių elastingas patvarus audinys iš poliesterio monofilo siūlų, abi pusės padengtos PVC, apie 3 mm storio, grafitinės juodos spalvos (panašios į RAL 9011).

 

Pripučiamos pagalvės Iš nepalankioms oro sąlygoms atsparios, elastingos ir suvirintos naudojant aukštą dažnį brezento medžiagos, grafitinės juodos spalvos (panašios į RAL 9011).

 

Rampa DAS-3 Standartinis dydis 3600 x 3550 x 850 mm (PxAxG), Priekinė anga ramybės būsenoje 3100 x 3150 mm (PxA), kai pagalvės pripūstos 2400 x 2550 mm (BxH). Specialūs dydžiai pagal užsakymą. Pagal pageidavimą vietoj pripučiamos viršutinės pagalvės su elektriniu būdu išsukamu brezentu.