Termo užuolaidos

Šilumą izoliuojančios, plastikinės juostinės PVC užuolaidos – tai nebrangus ir efektyvus būdas sumažinti iki 50% šildymo ar šaldymo išlaidas ir energijos nuostolius patiriamus dėl dažno durų ar vartų varstymo.

 

Termo užuolaidosJuostinės užuolaidos atsidaro tik toje vietoje, kuri yra reikalinga praėjimui, pravažiavimui. Jos efektyviai mažina skersvėjus, apsaugo nuo dulkių, triukšmo, paukščių ir vabzdžių. PVC užuolaidos stabilizuoja vidinių patalpų drėgnumą. Užuolaidos yra įrengiamos gamybos ar prekybos įmonių pastatuose, sandėlių, durų ar vartų angose viduje arba iš išorės, šaldymo kamerose, konteineriuose ir t.t.

 

Juostinės PVC užuolaidos yra ekologiškos, higieninškos, lengvai plaunamos, nedegančios, atsparios UV spinduliams.

pvc-uzuolaidos-rulonai

 

Mes Jums siūlome lygias arba rifliuotas, standartines arba šalčiui atsparias PVC juostas, suvyniotas į 50m ilgio ritinius. Tenkindami klientų reikalavimus, parduodame ir mažesnio ilgio PVC juostas.

 

PVC juostinių užuolaidų montavimas

PVC juostines užuolaidas sudaro metalinis laikiklis ir kronšteinas, kurie gaminami iš nerūdijančio plieno arba galvanizuoto metalo, bei PVC juosta. Juostos pritvirtinamos prie laikiklių ir kabinamos atskirai viena nuo kitos ant kabliukų su persidengimu. Juostų plotis ir persidengimo plotas parenkamas atsižvelgiant į užuolaidos paskirtį, eksploatacijos sąlygas, angos aukštį. Užuolaidas galima tvirtinti durų angoje arba virš jos. Sukabintas PVC juostas galima nuimti, sukeisti vietomis, pakeisti persidengimą.

PVC užuolaidų montažasUžuolaidos montavimo brėžinys

 

Mes galime sumontuoti PVC juostines užuolaidas ar atvežti PVC juostų ritinius į bet kurią Lietuvos vietą.