Hormann-logoVisus vartų ir pavarų komponentus kuria ir gamina pati „Hörmann“. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai intensyviai dirba, kad sukurtų naujų gaminių, nuolat juos tobulina ir gerina detales. Vėliau gaunami patentai, o rinkoje pasiekiama unikali pozicija. Ilgalaikiai bandymai realiomis sąlygomis užtikrina, kad serijiniai gaminiai bus gerai apgalvoti ir atitiks „Hörmann“ kokybę.

 

Sertifikuota prekių ženklo kokybė

„Hörmann“ vartai ir pavaros tarpusavyje visiškai suderinti, patikrinti, ar nekelia grėsmės jūsų saugumui, ir sertifikuoti nepriklausomų pripažintų institutų. Jie gaminami pagal kokybės valdymo sistemą DIN ISO 9001 ir atitinka visus Europos standarto 13241-1 reikalavimus.

 

Raminančiai saugūsVartu-saugumas

Neprašyti svečiai patekti per automatinius segmentinius vartus „Hörmann“ neturi beveik jokios galimybės. Uždarius garažo vartus atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamosios bėgyje, yra nedelsiant tvirtai užblokuojamas ir apsaugomas nuo išlaužimo. Šis vartų užraktas veikia mechaniniu būdu, todėl, priešingai nei kitų gamintojų pavarose, yra veiksmingas net ir dingus elektrai.

Užtikrinant Jūsų saugumą, bendrovės „Hörmann“ automatiniai segmentiniai vartai buvo patikrinti ir sertifikuoti TÜV pagal TTZ direktyvą „Garažo vartų apsauga nuo įsilaužimo“.

 

Greičiau į garažą

Iki 50 % greičiau atidaromi „Hörmann“ segmentiniai vartai, naudojami kartu su „SupraMatic“ garažo vartų pavara, mažina avarijos pavojų intensyvaus eismo gatvėse ir tausoja nervus. Palyginkite „SupraMatic“ pavaros atidarymo greitį su įprastinėmis pavaromis.

 

Garazo-vartu-korozija-1Gamtos veiksniams atspari ilgalaikė apsauga

Trūkinėjimui atspari 4 cm aukščio plastikinė rėmo pėda jūsų vartus ilgai saugo nuo galimos korozijos, net esant ilgiau išliekančiai susikaupusiai drėgmei ko negali pasiūlyti kiti gamintojai. Rėmo pėda rėmą visiškai apgaubia tose vietose, kuriose gali greičiau rastis rūdžių – tai veiksminga ilgalaikė apsauga. Su vartų grindų sandarikliu rėmo pėda suformuoja ir optiškai pavykusį uždarymo elementą.

 

Durys vartuose be slenksčio, už kurio galima užkliūtiDurų slenkstis

Durys vartuose yra labai praktiškos. Jums nereikės atidaryti vartų, o garaže galėsite pasiekti viską, ko jums reikia: sodo padargus, dviračius ir t. t. Tačiau tam, kad dviračio ar karučio nereiktų kelti per durų slenkstį, „Hörmann“ siūlo duris vartuose be slenksčio. Kadangi „Hörmann“ tauriojo plieno slenkstis yra ypač plokščias (jo aukštis per vidurį 10 mm, o suplokštintuose kraštuose tik 5 mm), sumažėja pavojus suklupti, o ratais jį pervažiuoti yra lengviau.

 

Durys garažo vartuose

Du vartų segmentų storiai – viena kokybė

„Hörmann“ plieniniams segmentiniams vartams pagal savo norus galite rinktis dviejų skirtingų storių vartų segmentus.

 

Dvisieniai EPU vartai gerai izoliuoja šilumą, todėl tinka tada, jeigu Jūsų garažas yra po namu arba iš garažo yra įėjimas į namą.

 

Dvisieniai LPU vartai turi didžiausią įmanomą izoliaciją. Rekomenduotini, jei, pvz., garažą papildomai naudojate kaip patalpą mėgstamai veiklai arba norite sumažinti išlaidas energijai. 42 mm storio segmentai garantuoja didelį stabilumą ir dirba tyliau.

Garazo-vartai-EPU

 

Garazo-vartai-LPU

EPU 40 dvisieniai
Vartų lakšto storis 42/20 mm
  LPU 40 dvisieniai
Vartų lakšto storis 42 mm

 

Trys patrauklūs paviršiai su dideliu spalvų pasirinkimu

Pasirinkite iš trijų patrauklių ir oro sąlygoms atsparių plieninių vartų paviršių: „Woodgrain“, „Silkgrain“ arba „Micrograin“. Vartų paviršiai yra optimaliai apsaugoti nuo korozijos, lietaus lašai nepalieka pėdsakų ir nesikaupia dėl nepalankių atmosferos veiksnių susidariusios apnašos. Serijinės gamybos Hörmann“ plieninius segmentinius vartus ir šonines duris su „Woodgrain“, „Silkgrain“ ir „Micrograin“ paviršiumi įsigysite ypač nebrangiai, pasirinkę baltą spalvą, arba už tą pačią kainą vieną iš 15 standartinių spalvų bei iš 200 spalvų pagal RAL spalvų paletę.

Garazo-vartai-Woodgrain   Garazo-vartai-Silkgrain   Garazo-vartai-Micrograin
Woodgrain   Silkgrain   Micrograin

 

Šeši dekoruoti paviršiai darniam vartų apipavidalinimui

„Decograin“ paviršių galite pasirinkti iš penkių medžiu dekoruotų variantų: šviesaus ąžuolo („Light Oak“), auksinio ąžuolo („Golden Oak“), tamsaus ąžuolo („Dark Oak“), ypač tamsaus ąžuolo („Night Oak“), palisandro („Rosewood“) ir iš prabangiai atrodančio metalinio titano („Titan Metallic“). Šis tamsaus antracito spalvos dekoro paviršius puikiai tinka prie „Hörmann“ CH 703 atspalvio namo durų. Vidinės vartų pusės yra pilkai baltos spalvos (RAL 9002).

  Garažo vartai Dark Oak   Garazo-vartai-Rosewood   Garazo-vartai-Golden-Oak
  Dark Oak   Rosewood   Golden Oak
  Garazo-vartai-Night-Oak   Garazo-vartai-Titan-Metalli   Garazo-vartai-Light-Oak
  Night Oak   Titan Metallic   Light Oak

 

15 pagrindinių spalvų

Dvisienius vartus bei šonines duris Jūs galite užsisakyti 15 pagrindinių spalvų, ir maždaug 200 kitų spalvų iš RAL paletės.

 

Vartų charakteristikos pagal Europos normą 13241-1

Hörmann patikrintos ir sertifikuotos svarbiausios keturios garažo vartų charakteristikos. Pavyzdžiui, šilumos ir garso izoliacija svarbi garažams, kurie naudojami kaip darbo patalpos, sandarumas svarbus kai garažas yra priešvėjinėje pusėje, o atsparumas vėjui svarbus garažams, esantiems ypatingai vėjuotuose regionuose.

 

Šilumos izoliacijaSekciju-tarpine

Plieniniai vartai, dvisieniai 42/20 mm
Segmentas U=1,00 W/m2K
Vartų lakštas U=1,36 W/m2K
Sumontuoti vartai 1) U=1,80 W/m2K

Plieniniai vartai, dvisieniai 42 mm
Segmentas U=0,50 W/m2K
Vartų lakštas U=0,90 W/m2K
Sumontuoti vartai 1) U=1,30 W/m2K

 

Garso izoliacijaVartu-apatine-tarpine

Plieniniai vartai, dvisieniai 42/20 mm R=maždaug 21 dB
Plieniniai vartai, dvisieniai 42 mm R=maždaug 22 dB

 

Sandarumas

Oras
Plieniniai vartai, dvisieniai
su grioveliais (be L-griovelių) 2 klasė
Plieniniai vartai, dvisieniai
su kasetėmis ir L-grioveliais 3 klasė
vartai su medienos masyvo įsprūda 0* klasė
Vanduo
Plieniniai vartai, dvisieniai Klasse 3 **
Vartai su medienos masyvo įsprūda Klasse 0*
* vartai su ventiliacinėmis angomis, pagal užsakymą 2-3 klasės
** vandens slėgis iki 70 Pa

 

Atsparumas vėjui

Plieniniai vartai, dvisieniai 42/20 mm 3 klasė
Plieniniai vartai, dvisieniai 42 mm 3 klasė
Vartai su medienos masyvo įsprūda 3 klasė
Didesnis atsparumas vėjui-klasės pagal užsakymus

 

Garažo vartų katalogas PDF