Hormann-logoSisteminiai sprendimai apsimoka: vartai, pavaros ir valdymo sistemos iš vienų rankų

Vietą taupanti vartų sistema

Segmentiniai vartai atsidaro į viršų. Taip atsiranda daugiau vietos: tiek prieš, tiek už vartų. Taip pat ir halėje vartai nereikalauja daugiau papildomos vietos, kadangi vartų lakštas yra pakeliamas lygiagrečiai su lubomis po stogu arba vertikaliai prie sienos. Kadangi vartai tvirtinami už angos, tokiu būdu yra išnaudojamas visas pravažiavimo plotas. Taip išvengiama apgadinimų.

 

Aukščiausios klasės vartų dizainas

Hörmann segmentiniai vartai, tokios vienintelės asortimento pasiūlos dėka, idealiai tinka kaip funkciniai ir apipavidalinimo elementai moderniai pramoninei architektūrai: nuo standartinių, universalių halių iki objektų su aukštus reikalavimus atitinkančiu dizainu.

 

Aukščiausios klasės pavaros

Hörmann firma siūlo Jums pačių išvystytas ir pagamintas pavaras ir valdymo įrenginius. Tobulai suderinti ir ilgą laiką bandyti komponentai suteikia Jums saugaus ir ilgalaikio vartų naudojimo garantiją. Valdymo sistema su darniu aptarnavimo mechanizmu ir 7 segmentų displėjumi palengvina nuolatinį naudojimą. Vienodi korpusų ir kabelių dydžiai supaprastina ne tik montavimą, bet ir vėlesnį funkcijų papildymą.

 

Durys be slenksčio – nepamainomos praėjimo durys

Garazo-vartu-durys

 

Tik „Hörmann“ šonines duris be slenksčio galima naudoti ir automatiniu režimu, nes jose įmontuotas įspėjantis VL2 šviesinis barjeras. Išvenkite nelaimingų atsitikimų

Naudojant duris be slenksčio bus mažiau rizikos, kad kasdien ten vaikščiojantys asmenys užklius arba susižeis. Per itin plokščią aukštos kokybės plieno slenkstį apvaliais kraštais galima lengvai pervažiuoti su įrankių arba transportiniu vežimėliu.

 

Optimalus sandarinimas

Reguliuojamas slenksčio profilis su lanksčiu sandarinimu išlygina nežymius grindų nelygumus ir optimaliai užsandarina apatinę vartų dalį.

 

Galima naudoti ir kaip evakuacines duris
Tam tikromis sąlygomis „Hörmann“ šoninės durys be slenksčio, iki 5500 mm pločio, atitinka reikalavimus, keliamus akuacinėms durims.

Garazo-vartu-durys-brezinys

 

14 populiarių spalvų!
Vartams su dvisienėmis plieninėmis plokštelėmis netaikomas antkainis – Pasinaudokite šiuo kainos pranašumu!

 

Spalvoti vartai paryškina bendrą dizainą

Spalvos turi vis didėjančią įtaką firmos maloniai prezentacijai. Hörmann visus pramoninius vartus tiekia 14 populiarių spalvų ir dar beveik 200 spalvų iš RAL paletės*.

 

Standartinės vartų spalvos:
RAL 9016 balta, RAL 8028 žemės ruda, RAL 5009 žydra, RAL 9010 ryškiai balta, RAL 7016 pilka, RAL 5002 ryškiai mėlyna, RAL 9007 aliuminio pilka,RAL 6005 samanų žalia, RAL 3000 ryškiai raudona, RAL 9006 balto aliuminio, RAL 6002 lapų žalumos, RAL 1021 rapsų geltonumo, RAL 9002 pilkšvai balta

Padengus skystu laku viduje ir išorėje, pavyzdžiui, panaudojus Coil-Coating metodą 42 mm dvisienėmis populiaria spalva dažytoms plokštelėmis, suteikiamas aukštos kokybės ilgalaikis nuspalvinimas – todėl jūsų vartai ilgam išlieka gražūs.

Rekomenduojame vengti tamsių spalvų į saulę atsuktiems dvisieniams plieniniams vartams ir termiškai atskirtiems vartams, nes vartų plokštelės gali išsikraipyti ir taip sutrikdyti vartų funkcijas (dvimetalinis efektas).

 

Dvisieniai plieniniai vartai SPU 40 su gera šilumos izoliacija

Plieno/aliuminio kombinacija APU40

 

Pramoninių pakeliamų vartų katalogas PDF